Watch Dogs 2

%12 İndirim
9.60 TL kazanç
+68 Puan

Watch Dogs 2 UpLay CDKEY

78.00
68.40
+230 Puan

Watch Dogs 2

275.99

Steam Gift Olarak Gönderilir

Oyun Hakkında

Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya temalı, görülmemiş dinamik yapılı hacker oyunu Watch Dogs 2 ön sipariş kayıtlarımız açıldı !
İlk oyundaki tüm hataları göz önüne alarak geliştirilmesi süren Watch Dogs 2 özellikle hack konusu ele alması ve geliştirilmiş yapay zeka sistemi ile ön plana çıkıyor ki, oyuncunun standart hareketlerinin yanında akrobatik hareketleri’de bir hayli heyecan verici.

Oyunda, önceki oyundan farklı bir hacker’ı kontrol edeceğiz. Karakterin adı Marcus Holloway, genç bir bilgisayar dehası.. Ancak işlemediği bir suçtan hüküm giyince, DedSec isimli korsan organizasyonda rol oynamaya başlıyor. İlk amacı masumiyetini ispatlamak iken, çok daha karanlık bazı sırlara karışyor.


Watch Dogs 2 ’nin çoklu oyuncu (multiplayer) modu önceki oyuna nazaran daha gelişmiş, farklı ve oynanabilir olacak. Bulunduğumuz oyun dünyasında diğer oyuncularda gerçek zamanlı olarak bulunabilecek. Eşli oyun modu haricinde, klasik olarak karşı karşıya da oynayabileceğiz.


15 Kasım 2016 ‘da Watch Dogs 2 PC, Playstation 4 ve Xbox One Platformları için çıkış gerçekleştirecek.Watch Dogs 2 hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
5


Toplam 1 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Ogulhan E***** - 15.05.2018 20:21:19

nıce


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »