War Thunder

Oyun Hakkında

War Thunder

 

     

War Thunder, 2.Dünya Savaşı dönemini konu alan bir savaş oyunudur. Oyunu Gaijin Entertainment Şirketi yayınlamaktadır. Her geçen yıl kullanıcı sayısında artış görülen oyun görsel efektleriyle dikkat çekmektedir. War Thunder oyunu ile 2.Dünya Savaşı’nın hava harekatlarını bizzat yönetme şansı elde edecek ve o dönemlerin havasını yaşayabileceksiniz. Aksiyon, MMO türlerini bünyesinde barındıran War Thunder tek olarak ya da çok oyunculu olarak online oynanabilen bir oyundur. War Thunder oyununda özellikle uçakların teknik ayrıntılarına fazlasıyla dikkat edilmiştir.


Oyunda ABD, Rusya, Sovyetler Birliği, Almanya gibi 2.Dünya Savaşı’na yön veren ülkeler bulunmaktadır. War Thunder oyunu içerisinde bulunan haritalar ile verilen görevleri başarmalısınız. Görevleri başardıkça haritanız genişleyecek ve oyun zevkiniz katlanacaktır. War Thunder oyunu sürekli güncellenen ve görsel anlamda zenginleştirilen bir oyundur.

Ayrıca oyun içi ses efektleri de beğeni toplamaktadır. Dünyanın her yerinden oyuncusu olan bu keyifli oyuna kayıt olarak ülkenizi seçebilir ve bir anda 2.Dünya Savaşı’nın atmosferini yaşamaya başlayabilirsiniz. Zamanınız artık daha keyifli geçecektir.

War Thunder oyununda tercih edilen Arcade modunda farklı ülkelerden gelen oyuncular kendi takımlarını oluştururlar. Rakip ülkenin hava araçlarına ya da üslerine saldırı düzenleme esasına dayanan bu oyun modu oldukça fazla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra oyun içerisinde yer alan gerçekçi savaş modu da daha üst düzey oyuncular için tasarlanmıştır. Ayrıca simülatör savaşları adı verilen mod ile de son derece heyecanlı ve uzun süren mücadeleler yapabilirsiniz. War Thunder oyununu diğerlerinden ayıran bir nokta ise çocuklar için geliştirilen gerçekçi olmayan savaş modudur.


Smeet Coin fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Bu mod ile oyuncular görsel olarak savaş içerisinde yer alsalar bile gerçekçi silahlar kullanmazlar ve ateş etmezler. Böylece sadece yetişkinler değil çocuklar da bu oyunu şiddet unsuru içermeden oynayabilir ve keyifli zaman geçirebilirler. War Thunder oyunu kayıt ücretsizdir. Bunun yanı sıra oyundaki tüm özelliklerden, gelişmiş modlardan, gerçekçi silahlardan faydalanmak ve ordunuzu zirveye taşımak için Golden Eagles ismi verilen para birimine ihtiyacınız vardır. Gaijin Entertainment şirketinin sanal parası olan Golden Eagles yükleyerek oyunun keyfini tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. War Thunder oyunu Golden Eagles alışverişi için tek adresiniz, Bursagb olmalıdır.

 Oyun heyecanınızı zirveye çıkarmak için güvenebileceğiniz Bursagb 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. War Thunder hesabınıza Bursagb aracılığıyla mobil ödeme, havale veya kredi kartı seçeneklerinden size en uygun olanı seçerek kısa zamanda hesabınıza Golden Eagles paranızı aktarabilirsiniz. Sizler için oluşturulan Golden Eagles paketlerinden birini satın alarak oyundaki tüm özellikleri sınırsız kullanabilirsiniz.

Dünya üzerinde kullanıcı sayısı sürekli artış gösteren War Thunder oyununda ordunuzu geliştirmek ve kısa zamanda başarılar elde etmek için hesabınıza Golden Eagles parası yüklemelisiniz. Tam bu noktada Bursagb siz oyun severlerin her an hizmetindedir. Güvenli ve hızlı alışveriş için tek adresiniz; Bursagb.

 

    Sitemizde Satılan War Thunder ürün listesi
5 TL Golden Eagles
10 TL Golden Eagles
25 TL Golden Eagles
50 TL Golden Eagles
80 TL Golden Eagles
100 TL Golden Eagles
125 TL Golden Eagles
140 TL Golden Eagles
250 TL Golden Eagles
Sitemizden Hemen War Thunder Golden Eagles satın almak için tıklayınız..
Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
KategoriMMO
Yayımcı Gaijin
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


War Thunder hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »