Vampire Masquerade Bloodlines

%14 İndirim
12.65 TL kazanç
+79 Puan

Vampire: Masquerade Bloodlines 2 Steam Key

92.00
79.35
%14 İndirim
14.99 TL kazanç
+94 Puan

Vampire Masquerade Bloodlines 2 Unsanctioned

109.00
94.01
%38 İndirim
49.65 TL kazanç
+79 Puan

Vampire Masquerade Bloodlines 2 Blood Moon

129.00
79.35

Oyun Hakkında

Türkçe dil seçeneği olan Vampire Masquerade Bloodlines 2, Steam üzerinden ön siparişe açıldı. 92,00 TL olarak belirlenen Steam fiyatınının aksine, BursaGB’de %30’a varan indirim avantajıyla şimdi daha ucuz! hemen sende BursaGB üzerinden 2020’nin sonlarına doğru çıkış gerçekleştirecek Vampire Masquerade Bloodlines 2 satın al, hem indirim fırsatını yakala hem de ön sipariş bonuslarını elde et.

Vampire Masquerade Bloodlines 2 BursaGB’de !


2004 Yılında piyasaya sürülen Vampire Masquerade Bloodlines, o yıllarda oyuncuları hayran bırakan eşsiz açık dünya yapısı ve oynayış dinamikleri ile bir hayli popülerdi. RPG bazlı bu oyun ile modern dünyanın temel taşlarının atıldığı dönemlerde bir Vampir olarak inanılmaz maceralara atılıyoruz. Gelişen oyun teknolojileri ile eskide kalan ancak halen oynayanları etkisinde bırakan bu oyun, şimdi Vampire Masquerade Bloodlines 2 ile devam ediyor! Henüz ön sipariş sürecinde olmasına rağmen, oyunun yüksek rağbet gördüğünü belirtmekte fayda var. Sende bu efsaneyi yeniden ve günümüz oyun standartlarına uygun kalitede yaşamak istiyorsan BursaGB üzerinden Vampire Masquerade Bloodlines 2 satın al ve indirimli fiyat avantajıyla ön siparişini ver.

Vampire Masquerade Bloodlines 2 Satın Al


VMB 2’nin üç farklı ön sipariş paketi bulunmakta ve her paketin kendine has ayrıcalıkları mevcut. Standart paketi ön sipariş verenler oyunun ilk serisinde yer alan kıyafet setine yani First Blood Pack’e sahip olabilecek. Unsanctioned Edition ve Blood Moon sürümlerini sipariş edenler ise aşağıdaki görselde yer alan içeriklere erişebilecek. Vampire Masquerade Bloodlines 2 Blood Moon paketi ise şimdi BursaGB’de %46 indirim ile standart paketin fiyatıyla aynı! Hemen Vampire Masquerade Bloodlines 2 al ve ön siparişini ver, hemen oyunu Steam hesabına ekleyelim ve oyunun çıkış tarihini beklemeye başla. 


İndirimli fiyat, bonus puan ve en ucuz fiyat garantisi BursaGB'de seni bekliyor! ayrıca üye olmak istemiyorsan, sepetinde yer alan "misafir sepeti" özelliğini kullanarak üye olmadan alışveriş yapabilirsin.

Vampire Masquerade Bloodlines hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »