Torchlight

+9 Puan

450 ZEN Perfect World

9.59
+23 Puan

900 ZEN Perfect World

23.99

Oyun Hakkında

Torchlight

 

           

            Uzun zamandır RPG oyun severler, kendini kanıtlamış ve etrafta sıkça adı duyulan Diablo 2 ile oynamakta ve artık serinin üçüncü oyunu için, sabırsızlıkla beklemekte. Ancak bazı sorunlar sebebiyle serinin üçüncü oyunu çıkmadan oyun severler yepyeni ve Diablo altyapısı ile bezeli Torchlight ile tanıştı.


            Torchlight, yapımcıları sebebiyle Diablo’ya çok benziyor. Serinin üçüncü oyunu çıkana kadar yeni maceralara atılmak ve oyun heyecanını yaşamaya devam etmek için şiddetle tavsiye edilen Torchlight, Diablo fanatiklerini bile şaşırttı. Runic Games yapımcılarının yarattığı bu yeni oyun, adeta yeni bir Diablo kapısıdır. Diablo’nun yapımcıları tecrübelerinin üzerine yeni teknolojik gelişmeleri de ekleyerek inanılmaz bir oyun yaratmışlar. İnanılmaz bir fiyata satın alabileceğiniz oyunun, en önemli özelliklerinden biriside düşük performanslı sistemlerde, başarılı şekilde çalışıyor olmasıdır. Oyunun hikayesi olarak kısaca, küçük bir maden kasabası olan Torchlight’ta karakterler geçimlerini ember taşından sağlamaktadır ve bir gün bilinmeyen bir durumdan dolayı bu taş madeni patlar. Madene dadanan bir çeşit şeytan, madenin derinliklerindedir ve yaşam kaynağı olan bu minerali artık kötülüğün ışığı haline getirmiştir. Ember madenindeki kötülüğü bulup yok etmeden, hayat normale dönemez ve hikaye bu şekilde başlar.  Oyunu ilk oynayanlar diablo’ya benzeyen yapısı ve alışkın oldukları oyun sistemi nedeniyle, geçici olarak takıldıkları Torchlight, yaygınlaşması sebebiyle oyunun ikinci serisini de yaratarak oyun severlerin merakını ciddi şekilde giderdiler. Diablo 3’ün rakibi olarak adlandırılan ikinci oyunda, hikayenin bir değişik şekli ve devamıdır. Torchlight incelemesi ile ilgili meraklarınızı ve diğer detayları siteden öğrenebilmeniz mümkündür.


            Torchlight diğer oyunlar gibi, yüksek ram ve ekran kartı gibi çok gelişmiş ve para harcanmış bilgisayarlara gerek duymayan bir oyundur. Arkadaşlarınızın aldığı zevkleri LapTop’unuz ile yaşayabilirsiniz. Kullanıcıların 512MB’lık ram, 400MB Hdd ve Windows2000 işletim sisteminin çalışabildiği, basit bir sistemde bile, donma ve diğer grafik sorunları yaşamadan oynanabildiğini forumlarda bildirmişlerdir. Yapımcıların en büyük başarısı olarak, sistem gereksinimlerinin düşük tutulması, oyunun bu kadar popüler olmasını sağlamıştır. Bir diğer konuda fiyatı, çok tanınan ve daha popüler oyunların nerdeyse yarı fiyatına, hatta daha düşük bir fiyata satın alabileceğiniz bir oyun.

Torchlight Oyunu Zen Fiyatları fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

            Oyunda 3 farklı karakter özelliği var ve bu karakterlerin birbirlerinden farklı yetenekleri bulunuyor. Torchlight yapımcıları diğer oyunlardaki; ”x” yetenek geliştirilmeden “y” yeteneğini geliştirilemez gibi bir sorunu ortadan kaldırması oldukça hoş ve daha fazla eğlence ve oyun zevki yaşamanızı sağlamışlar. Yeteneklerini kendinize uygun karakteri seçerek, canavar kesmek ve yetenekleri geliştirmek için, çeşitli itemler toplayıp gelişebilirsiniz. Ayrıca kedi(vaşak) ve köpek(kurt) gibi evcil hayvanların varlığı ile değişik eğlenceler yaşayabilirsiniz. Onları besleyip, oyunlar oynayıp, onlarında yeteneklerini geliştirmeniz mümkün. Savaşlarda geliştirdiğiniz bu evcil hayvanlar, çok işinize yarayacak.


En Ucuz Torchlight Oyunu Zen Fiyatları – Hemen satın al            Torchlight deneyimine adım atmak ve oyun zevkini tam olarak yaşayabilmek için, BursaGB.com internet adresine girmeniz yeterli. Online oyun alışverişin güvenli ve oldukça basit olduğu sitede, isterseniz kredi kartı isterseniz de banka hesaplarına Eft/Havale ile ödeme yaparak, birçok oyuna sahip olabilirsiniz. Sitedeki güncel gelişmeleri, üye olarak sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca birçok oyunda kullanılan çeşitli oyun paraları ve altınlarını da kampanyalı olarak satın alabileceğiniz, BursaGB.com adresi tüm oyun ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz bir sitedir. Torchlight Zen Nereden satın alırım?

Torchlight Zen Epin Nasıl Yüklenir?

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş/Aksiyon
KategoriRPG
Yayımcı ArcGames
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Oyun Hakkında

Torchlight Zen Naıl Yüklenir?

 

           

     

http://www.arcgames.com/tr/games adresinden oyuna giriş yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “Para Yükle” butonuna tıklayın.

Açılan pencereden “BursaGB/E-pin” seçeneğini seçin ve çıkan boşluğa almış olduğunuz NeverWinter Zen kodunu girin.

“Submit” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

İşleminiz tamamlandı Torchlight II zen hesabınıza sorunsuz yüklendi Keyifli oyunlar.     


Torchlight Oyunu Zen Fiyatları fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

En Ucuz Torchlight Oyunu Zen Fiyatları – Hemen satın al


            Torchlight deneyimine adım atmak ve oyun zevkini tam olarak yaşayabilmek için, BursaGB.com internet adresine girmeniz yeterli. Online oyun alışverişin güvenli ve oldukça basit olduğu sitede, isterseniz kredi kartı isterseniz de banka hesaplarına Eft/Havale ile ödeme yaparak, birçok oyuna sahip olabilirsiniz. Sitedeki güncel gelişmeleri, üye olarak sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca birçok oyunda kullanılan çeşitli oyun paraları ve altınlarını da kampanyalı olarak satın alabileceğiniz, BursaGB.com adresi tüm oyun ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz bir sitedir. 


Torchlight Zen Nereden satın alırım?

Torchlight Zen Epin Nasıl Yüklenir?

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş/Aksiyon
KategoriRPG
Yayımcı ArcGames
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Torchlight hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »