Sniper Ghost

+12 Puan

Sniper Ghost Warrior Gold Edition

1.90

Steam Gift Olarak Gönderilir

Oyun Hakkında

Sniper Ghost Warrior

 

Sniper Ghost Warrior

Oyun ilk olarak eğitim görevleriyle başlıyor. Silah ve mermi alıp, ilk atış talimleriyle tahta hedefleri vurduktan sonra, sıra diğerlerine geliyor. Tabii ki, eğitim bölümünü geçip operasyonlara direkt geçilebiliyor. Yine de ilk görev boyunca eğitimler devam ediyor. Saklanma, tırmanma, silah atış teknikleri ve arkadaşınızla beraber bir ilerleyişin devamlılığı sağlanmalı. Bundan sonrası kurşunlara kalıyor.

Ghost Warrior'da ilk gaye, saklanmak. Hedef ne olursa olsun kesinlikle saklanılmalı. Yüzdeyle ifade etmek gerekirse, oyunun % 70'lık bölümünün saklanmaya dayalı olduğunu söylenebilir. Zira fark edildiğiniz anda kurşun yağmuruna tutuluyorsunuz, tüm düşmanlar birbirine haber veriyor ve şayet o görevde "gizlilik" zorunluysa, başarısız oluyor ve en baştan başlıyorsunuz. Başka bir husussa silah kullanma. Çoğunlukla keskin nişancı tüfeğinde susturucu bulunmakta. Bunun dışında susturucu takılı bir silah ve bir de bıçak bulunmakta. Kimse görmediği takdirde herkesi öldürün ancak görürlerse iş değişmekte.

Kimi görevlerde keskin nişancı kimliğini bir kenara bırakıp, dolaptan komando giysilerini çıkarmalısınız. Örneğin bir petrol istasyonu görevi bulunmakta. Denizde hücum botuyla seyrediyor ve bu tesise geliyorsunuz. Yanınızda komandolar, hepinizin elinde de otomatik silahlar bulunmakta. Gizliliğe gerek yok, sadece vurmalı ve hayatta kalmalısınız.

Hareket edebilecek geniş bir alan bulunmakta. Bazı yerler gizli perdelerle kapansa da ilerlemek için farklı rotalar bulunmaktadır. Böylelikle bazı düşmanları öldürmeye bile gerek kalmıyor. Kişisel kararlarınız ya hayatta kalmanıza ya da ölmenize yol açıyor. Vuruş hissi gayet iyi düzeyde olduğu anlaşılıyor. Headshot yaparsanız, düşmanlar da deyim yerindeyse takla atıyor. Zaten bu tip vuruşlar, özel statüde sayıldığı için bazı sinematik açılar da tasarlanmış. Zaman yavaşlıyor, namlunun ucundan çıkan mermi yavaş yavaş düşmana gidiyor ve son olarak vurulma sahnesiyle işlem tamamlanıyor. Bu gayet hoş bir detay olarak göze çarpıyor.

Oyunun grafikleri genel olarak iyi görünüyor. Detaya indiğimiz zaman de yüksek not alır alacak gibi durmakta. Bazı tasarımlar ve kaplamalar modern çizgiler sunmakta. Karakter animasyonları, fizik efektlerinin de dikkat çekici tarzda iyi olduğu görülüyor. Harita tasarımları olumlu not alır, ışık efektleri de güzel bir etki yaratmış. Müzikler pek çeşitli değil, fakat iyi seçilmiş olduğundan sıkmıyor. Diğer işitseller ise gayet iyi.

Oyun, 12 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği sunmakta. V.I.P, Team Deathmatch ve Deathmatch, oynanabilecek multiplayer modlar. Seçilebilen sınıflar da hali hazırda oyuncuları bekliyor, kullanıcı olarak kişiselleştirme imkanı bulunmuyor. Çoklu oyuncu haritalarının dikkat çekici olduğunu ve keskin nişancılar için gizlenecek güzel noktalar olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak bütün oyuncular bir köşeye saklayıp da rakiplerinin av olmasını beklediğinde, bu boş bir oyun deneyimine yol açıyor. İş biraz da oyuncuların taktiklerine kalmış. Netice olarak Sniper: Ghost Warrior, dikkat çekici bir oyun.

Bu dikkat çekici oyunu satın alabileceğiniz çeşitli mecralar bulunmakta. Ancak bunların içinde oyuna dair ürünlerinde bulunduğu www.bursagb.com adresi ekonomik seçeneklerle öne çıkmakta.

Ürün
Sniper Ghost CD KEY
BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Sniper Ghost Warrior 2 Oyun deneyimine adım atmak için, BursaGB internet adresine girmeniz yeterli Sniper Ghost Warrior 2 CD-KEY    
Sniper Ghost Warrior 2 CD-KEYGrafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Sniper Ghost hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »