Sevencore

%8 İndirim
2.22 TL kazanç
+25 Puan

500 Wcoin Webzen

27.80
25.58
%8 İndirim
4.45 TL kazanç
+51 Puan

1000 WCoin Webzen

55.60
51.15
%8 İndirim
8.90 TL kazanç
+102 Puan

2000 WCoin Webzen

111.20
102.30
%8 İndirim
13.34 TL kazanç
+153 Puan

3000 WCoin Webzen

166.81
153.47
%8 İndirim
22.24 TL kazanç
+255 Puan

5000 WCoin Webzen

278.01
255.77
TEDARİK AŞAMASINDA
%8 İndirim
44.49 TL kazanç
+511 Puan

10.000 Wcoin Webzen

556.03
511.54

Oyun Hakkında

Sevencore

 

           


Gpotato firması tarafından geliştirilen ve MMORPG dünyasına sıkı bir giriş yapan Sevencore kıyamet sonrasında kendilerini toparlamaya çalışan düşman guruplarının birbirlerine girmesini ve kahraman olmak için bin bir güçlüğe karşı mücadele eden ırkları anlatıyor. Genel olarak baktığımızda görsel tasarımları, karakterleri, ara yüzün sade ve kullanışlı olması ve oyun severleri üzmeyen basit oynanışı ile Sevencore oyununu başarılı bulduğumuzu söyleyebiliriz.
Ayrıca oyundaki konuya göre mekan seçimleri, müzikler ve ses efekleri de oyun severleri memnun edecek şekilde tasarlanmış.  Oyunda seçebileceğiniz 3 tane ırk var. Yapmış olduğunuz seçimlere göre ise bazı pasif özelliklere sahip oluyorsunuz. Örneğin; Einher ırkını seçtiğiniz takdirde savaş sırasında %5 daha fazla HP niz oluyor ayrıca bineklerinizin hücum gücünü artırıyorsunuz. Sion ırkını seçerseniz %2 critical vuruş gücü kazanmış oluyorsunuz. Nuuk ırkı ise %5 Mana arttırıyor. Mana kullanımı caster sınıfını tercih eden oyuncular için çok önemli olduğundan Nuuk ırkı bu kesim için çok önemli bir unsur haline gelmiş.  


Sevencore Wcoin fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Sınıflara baktığımızda ise ilk olarak Warrior sınıfını görüyoruz. Tank sınıfları ile oynayıp büyük hasarlar vermek isteyen oyun severler için ideal bir tercih gibi görünüyor. Gunnar sınıfı ise MMORPG oynayanların tanıdığı bir sınıf. Hunter ve Archer sınıfının aynısı olan Gunnar sınıfının yüksek hasar verebilmesine rağmen kırılgan bir yapısı olduğunu söylemmekte fayda var ayrıca hareketleri de oldukça kısıtlı.  MMORPG oyunlarının vazgeçilmezi büyücüler bu oyunda da evreni yok etmek için sabırsızlanıyorlar.

Büyücüler Sevencore’ da Magician Wand ve Staff kullanabilen büyücüler olmak üzere ikiye ayrılıyorlar. Wand kullanan büyücüler hızlı ve az mana tüketimi istiyor, Staff kullanan büyücüler ise çok daha yüksek hasar verebiliyorlar ve yüksek mana tüketimi istiyorlar. MMORPG dünyasına aşina olan oyun severler için Sevencore’ un meslekler konusunda pek bir yenilik getirmediğini söyleyebiliriz. Bu yönüyle Sevencore oyun severleri pek fazla heyecanlandırmıyor. Bu oyunda da genel olarak toplayıcılık meslekleri ve crafting sistemi bulunuyor. Sevencore’ un PvP sisteminin gün geçtikçe daha da oturacağını düşünüyoruz.

Bir MMORPG sever olarak bu müthiş kaos ortamında binekleriniz ile gezinip avlanabileceğiniz, birbirinden zor savaşlara katılıp kahraman olabileceğiniz bilimkurgu ve fantastik unsurlarının bolca kullanıldığı bir oyun arıyorsanız Sevencore oynamaktan çok keyif alacağınızı söyleyebiliriz.


En Ucuz Sevencore Oyunu Wcoins Fiyatları – Hemen satın al


Sevencore oyunu bu tarzın düşkünü olan oyun severler için için beklentileri karşılayan bir oyun. Oyunu alıp keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz BursaGB.com sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz. Bilgisayar oyunları konusunda bir oyuncunun ihtiyacı olan her türlü ürünü bulabileceğiniz BursaGB.com güvenli alışveriş sistemi ile müşterilerine internetten gönül rahatlığı ile alışveriş yapma imkânı sunuyor. BursaGB.com’ a çok kolay bir şekilde üye olup bu ve dilediğiniz diğer oyunları sipariş edebilirsiniz. BursaGB.com dijital ürünlerde anında online olarak, kutulu ürünlerde ise en geç 3 gün içerisinde ürün elinize ulaşmaktadır.


Sevencore Wcoin Nereden satın alırım?

Sevencore Wcoin Epin Nasıl Yüklenir?

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş/Aksiyon
KategoriMMORPG
Yayımcı gPatato
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Oyun Hakkında

Sevencore Wcoins Nasıl Yüklenir?

 

           


http://en.sevencore.webzen.com/ adresinden oyuna giriş yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “WCOIN ” butonuna tıklayın.

Açılan sayfada 'Epin' butonuna tıklayın COUPON ENTRY sayfasına girin

BursaGB'den Almış olduğunuz Sevencore wcoins epin kodunu boşluğa giriniz ve 'Contunie' butonuna tıklayınız. Böylece işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sevencore Wcoin fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Sevencore oyunu bu tarzın düşkünü olan oyun severler için için beklentileri karşılayan bir oyun. Oyunu alıp keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz BursaGB.com sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz. Bilgisayar oyunları konusunda bir oyuncunun ihtiyacı olan her türlü ürünü bulabileceğiniz BursaGB.com güvenli alışveriş sistemi ile müşterilerine internetten gönül rahatlığı ile alışveriş yapma imkânı sunuyor. BursaGB.com’ a çok kolay bir şekilde üye olup bu ve dilediğiniz diğer oyunları sipariş edebilirsiniz. BursaGB.com dijital ürünlerde anında online olarak, kutulu ürünlerde ise en geç 3 gün içerisinde ürün elinize ulaşmaktadır.


Sevencore Wcoin Nereden satın alırım?

Sevencore Wcoin Epin Nasıl Yüklenir?

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş/Aksiyon
KategoriMMORPG
Yayımcı gPatato
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Sevencore hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »