Mount & Blade Warband

%12 İndirim
3.36 TL kazanç
+23 Puan

Mount & Blade Warband

27.29
23.93

Steam Gift Olarak Gönderilir
%12 İndirim
8.32 TL kazanç
+59 Puan

Mount & Blade Full Collection

67.60
59.28

Steam Gift Olarak Gönderilir

Oyun Hakkında

İndirimli Mount&Blade Warband Fırsatını Kaçırma! 

Yerli oyun firması olan TaleWorlds'ün geliştirdiği ve Paradox Interactive firmasının yayınladığı Mount and Blade Warband şimdi BursaGB stoklarında seni bekliyor!

 Amerika ve Türkiye'de geniş kitlelere seslenen ve Orta Çağ temalı bir rol yapma video oyunu olan Mount&Blade için geliştirilen tek oyunculu ve çok oyunculu bir genişleme paketi Mount&Blade Warband'ın işleyişi ise şu şekilde.

Orta çağdayız. Ardı arkası kesilmeyen savaşların parçaladığı bir dünya, farklı krallıklar, farklı diyarlar, farklı hikayeler.

 Oyuna başladıktan sonra barışın hükümran olduğu bir krallık kurmak için mücadele edeceksiniz. Bu dava için gönüllü insanlar toplayacak, onları eğitip tecrübeli birer asker haline getirecek, para kazanıp ekipman almak için ticaret yapacaksınız.

 Neticede kendi krallığınızı kurmak için ordunuzu kurup stratejinize uygun olarak belirlediğiniz toprakları fethetmeye çalışacaksınız. Davanız uğruna bir ordu kurabilir miydiniz? Peki ya bu orduyu yönetmek?

 Sende sıfırdan bir karakter oluşturup, orta çağda yaşanan ve ardı arkası kesilmeyen savaşlara dahil olmak, kendi ordunu yönetmek istiyorsan BursaGB üzerinden İndirimli Mount&Blade Warband Satın Al 

Mount & Blade Warband hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,7


Toplam 3 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Yamaç S***** - 14.04.2018 19:00:02

TŞKLR oyun elime ulaştıilginizden dolayı teşekkürler


4 5

harika5 5

Tşk Bursa Gb ailesiBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »