Google Play

+25 Puan

Google Play 25 TL

25.60
25.36
+50 Puan

Google Play 50 TL

51.19
50.70
+101 Puan

Google Play 100 TL

102.38
101.40
Google Play USD
%6 İndirim
2.09 TL kazanç
+31 Puan

Google Play 5$

33.52
31.43
TEDARİK AŞAMASINDA
%6 İndirim
4.19 TL kazanç
+62 Puan

Google Play 10$

67.03
62.84
%6 İndirim
6.29 TL kazanç
+94 Puan

Google Play 15$

100.62
94.33
%6 İndirim
10.48 TL kazanç
+157 Puan

Google Play 25$

167.59
157.11
%6 İndirim
20.91 TL kazanç
+313 Puan

Google Play 50$

334.51
313.60
%6 İndirim
42.63 TL kazanç
+639 Puan

Google Play 100$

682.07
639.44
Google Play EURO
%3 İndirim
3.26 TL kazanç
+114 Puan

Google Play 15 EURO

118.17
114.91
%3 İndirim
5.17 TL kazanç
+182 Puan

Google Play 25 EURO

187.68
182.51
%3 İndirim
9.94 TL kazanç
+351 Puan

Google Play 50 EURO

361.44
351.50

Oyun Hakkında

Google Play

 


            Android cihazlar ilk piyasaya çıktıkları zamanlarda adı Android market olan uygulama merkezinin adı daha sonra Google Play olarak değiştiriliyor.


     Kullanıcılar tarafından kısaca Google Store olarak adlandırılan markette kullanıcılara birbirinden farklı uygulamalar sunuluyor. Film, müzik, kitap ve oyunlar gibi uygulamaların yer aldığı market android cihaz kullanıcıları tarafından sıkça ziyaret ediliyor.

Market üzerinden ücretli ve ücretsiz uygulamalara sahip olunabiliyor, ücretli uygulamalar daha önceden belirtilen veya satın alma sırasında belirtilebilecek olan kredi kartı ile satın alınabiliyor.

Bunun yanı sıra google gift Card uygulaması ile sevdiklerine hediyeler verme imkânı kullanıcılara sunuluyor. Hediye vermekten vazgeçen kullanıcılar satın almış oldukları Google gift kartları kendileri de uygulama satın alabilmek için kullanabiliyorlar. Böylelikle hediye kartı almış olan kullanıcılar mağdur olmaktan kurtuluyorlar.

Google Play Android market  fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Markette daha önceden satın alınmış uygulamalar cihazdan silinmiş olsa bile tekrar satın alma işlemi gerekmeden aynı Google hesabı üzerinden tekrar indirilip kullanılabiliyor. Hediye kartı alırken sanılanın aksine kredi kartı da gerekmiyor. Google Play Hediye Kartları On ödemeli Google Play wallet epin sayesinde kullanıcılar internet üzerinden Google cüzdanlarına bakiye yükleyebiliyorlar.

Bakiye yüklemek için kullanıcıların Google arama motoru üzerinde ilgili kelimeleri aratarak sonuca ulaşmaları yeterli oluyor. Kartı çok kolay bir şekilde kullanan insanlar istedikleri uygulamalara daha avantajlı sahip oluyorlar üstelik BursaGB web adresini ziyaret edip kart edinenler kartları kullanmada süre sorununa takılmıyor ve zarar etmeden karlı alışverişin tadını çıkarıyorlar.

Google Play Android Nereden satın alırım?

Google Play Android   Epin Nasıl Yüklenir?

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
Türü
Kategori
Yayımcı
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor" 


Oyun Hakkında

Google Play Kod Nasıl Yüklenir?             


Google Play Hediye Kartları Nasıl Kullanılır?

https://play.google.com/store adresinden Google Play'a giriş yapın.

Sitenin Sol üst köşesinde yer alan “Kod Kullan” butonuna tıklayın.

Açılan sekmede 'Hediye kartı veya promosyon kodu gir' Yazan boşluğa BursaGB'den satın aldığınız Google Play Kodlarını giriniz.

'Kod Kullan' butonuna tıklayınız. Böylece işleminizi tamamlayınız.
Google Play, Android yapıdaki ürünlerin kullanımı için üretilen uygulamaların satış mağazasıdır. Birçok kategoride ürünleriyle kullanıcılarına eğlenceli bir uygulama ve yapılandırma sunmaktadır.  

Google Play ilk olarak 23 Ekim 2008 tarihinde adını duyurmuştur. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır. Google Play’ da birçok kullanıcı tarafından ücretli ve ücretsiz olarak cihazlara uygulama indirilmektedir.  Milyonlarca uygulaması bulunan Google Play, Android yapıdaki telefon, tablet ve bilgisayarla uyum göstermektedir. Google Play mağazasından uygulama indirebilmek için bir hesap oluşturulması gerekmektedir. Bu hesap için kullanıcıların Google Hesabı olması şart koşulmuştur. Bunun için kullanıcısı olduğunuz cihazdan Google Hesabınızı tanımlamanız gerekecektir. Bunun için cihazın Ayarlar menüsünden Hesap ekle bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır. Buradan Google simgesini tıkladığınızda eğer bir Google hesabınız varsa Mevcut hesabınızı seçmek yeterli olacaktır.

Bir Google hesabınız yoksa cihaz üzerinden yeni oluştur butonunu tıklayıp bir hesap edinmeniz gerekecektir. Google Play kullanmanın en büyük şartlarından biri olan Google hesabı büyük önem taşımaktadır. Hesabınızı oluşturup ekledikten sonra Google Play’ı rahatlıkla kullanmaya başlamanız mümkündür.

Google Play birçok uygulama seçeneğiyle birçok kategoride hizmet vermektedir. Google Play’ da bulunan 20 kategori vardır. Bu kategoriler alışverişten, oyuna, oyundan sağlığa, kitap ve kişiselleştirmelerin bulunduğu birçok dal içeriklidir. Ücretli olduğu kadarda milyonlarca ücretsiz indirme seçenekleriyle kullanıcıların yüzünü güldüren Google Play her geçen gün giderek kendini geliştirmektedir. Birçok güncel sosyal medya içeriğinin de çok rahatlıkla cihazlara indirebilen Google Play en çok kullanılan uygulama indirimi sağlayan alışveriş mağazasıdır. Ayrıca Google Play’da kod kullanımında oldukça beğenilen bir uygulamadır. Bu sayede hediye bakiye kullanabilmek söz konusudur.  


Google Play gitgide güçlenerek güvenli bir yapı kurarak kullanıcılarına rahat nefes aldırmayı başarmıştır. Android yapıda olan ürünlerin vazgeçilmezi olan Google Play kullanıcılarına giderek üst düzeylerde sunum sağlamaktadır. Google Play dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılarına kesintisiz olarak uygulama indirebilme olanağı sağlamaktadır.  Bir uygulamayı indirmek Google Play sayesinde oldukça hızlıdır. Uygulamalar cihazlara sorunsuz indirilerek seri bir şekilde kullanılmaktadır.

Google Play, kullanıcılarının yüklediği uygulamaların en yeni sürümlerinden haberdar ederek uygulamaların kalitesini arttırır. En güncel sürümlerle uygulamalarını yeniler. Böylece kullanıcılar gelişen teknolojiden geri kalmazlar.  Google Play birçok güzel avantajlarının yanı sıra çok alan kaplamasıyla ne yazık ki kullanıcılarına bir dezavantaj oluşturmaktadır. Google Play’ın en olumsuz yanlarından olan bu özelliği kullanıcıların uygulama yükledikten sonra Google Play’ı devre dışı bırakıp silmeye yönelmeleridir.  Kullanıcılar Google Play simgesine tıkladıkları an işletim sistemi sorunsuz bir şekilde çalışarak en verimli haliyle işlevine devam edebilmesi en önemli yanlarından biridir.

Google Play kendini güncelleyebilen bir yapıya sahiptir. Bu yüzden birçok kullanıcı Google Play’ı kendi güncellemesi gerektiğine inanır. Bu yönü ile de Google Play kullanıcılar tarafından tam not almaktadır.   Sitemizde Satılan Google Play Android Gift Kart ürün listesi
Google Play 10$
Google Play 15$
Google Play 25$
Google Play 50$
Google Play 25 TL
Google Play 50 TL
Google Play 100 TL


Sitemizden Hemen Google Play Kodları satın almak için: Tıklayınız..

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
Türü
Kategori
Yayımcı
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Google Play hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »