First Blood

+24 Puan

400 First Blood Altini

24.15
+59 Puan

1000 First Blood Altini

59.33
+118 Puan

2000 First Blood Altini

118.65
+231 Puan

4000 First Blood Altini

231.00

Oyun Hakkında


                                       FIRST BLOOD                   

Hakkında:Merkezi Çin'de bulunan oyun firması Oasis Game'in Türkçe dil desteğiyle yayınladığı First Blood, yükleme ve kurulum yapmadan oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı bir MMOFPS oyunudur. Facebook üzerinden de oynanabilen oyuna Facebook hesabınızla giriş yapabilir ve hızlıca savaşlara girebilirsiniz.

Oynayanlar tarafından oldukça büyük beğeni toplayan bir oyun olan First Blood, ücretsiz olarak oynanabilen bir silah oyunudur. Bu oyunda, geliştirilmiş silahlar mevcut, dilediğiniz aleti seçebilir, vurduğunuz düşmanların silahlarını alabilirsiniz. First Blood Altını satın almak için Bursagb’yi tercih edebilirsiniz. Bu sayede ucuz fiyata, çok altın alabilme şansınız olacak.

First Blood Vip modu sayesinde, oyunu bir üst seviye taşıyacaksınız. Bu oyunda alacağınız altınlarla, hem puanlarınızı yükseltecek hem de üstün silahlara sahip olabileceksiniz. Silah oyunlarının en beğenilenlerinden biri olan First Blood sayesinde, ilk kanı sanal ortamda akıtacak, rakiplerinizi alt edebileceksiniz. Bu oyunun dünyada da, Türkiye’de de fazlasıyla oyuncusu bulunmaktadır. Kaliteli oyunlar arasına girebilecek tarzda görsel efektlere sahip olan oyunun, altınlarını ne kadar çok satın alırsanız, altın fiyatları da o kadar düşecektir.

Ayrıca satın alma işlemi çok kolay olup, yüklemesi de bir o kadar zahmetsizdir. Görsel efektleriyle de oyuncunun beğenisini toplayan oyunda, farklı birçok silah seçeneği mevcut ve yenip puanları arttırdıkça seviyeler atlayabilirsiniz. Bu sayede de oyun heyecanlı bir hal alıyor ve daha zevkli bir hale geliyor. Oyunda satın alacağınız Elmas sayesinde, oyundaki seviyenizi yükseltebilir, iyi silahlar satın alabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde, aslında farklı bir dünyaya giriş yaptığınızı öğreneceksiniz. Çünkü bu diğer oyunlar gibi, vur ve yürü taktiğiyle yürümüyor aynı zamanda da, strateji işin içine giriyor.


FIRST BLOOD TEKNİK BİLGİLER

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş - Aksiyon
KategoriMMOFPS
YayımcıOASIS GAMES"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor" 


Oyun Hakkında

IRST BLOOD ALTIN KODU NASIL YÜKLENİR?


http://res-fbtr.oasgames.com/s1/lobby.php adresinden oyuna giriş yapın.

Oyunun sol üst köşesinde yer alan “Ödeme” butonuna tıklayın.

Açılan pencereden “BursaGB” seçeneğini seçin ve çıkan boşluğa almış olduğunuz First Blood E-pin kodunu girin.

“Devam” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

İşleminiz tamamlandı First Blood Altını hesabınıza sorunsuz yüklendi Keyifli oyunlar.
First Blood Epin Kodu satın almak için Bursagb’yi tercih edebilirsiniz. Bu sayede ucuz fiyata, çok altın alabilme şansınız olacak.


"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor" 

First Blood hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,5


Toplam 2 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Adem E**** - 6.03.2018 14:26:50

kodda herhangi bir sorun yaşamadım sorunsuz yükledim


5 5

baya güzel beyendım vallahBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »