Angry Birds Friends

%3 İndirim
0.28 TL kazanç
+9 Puan

10 TL Facebook Epin

9.95
9.67
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
0.56 TL kazanç
+19 Puan

20 TL Facebook Epin

19.90
19.34
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
0.84 TL kazanç
+28 Puan

30 TL Facebook Epin

29.75
28.91
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
1.40 TL kazanç
+48 Puan

50 TL Facebook Epin

49.76
48.36
TEDARİK AŞAMASINDA

Oyun Hakkında

Angry Birds friends

 

Müjde! Rovio'nun popüler oyunu Angry Birds Friends artık Android ve iOS için indirilebilir. Daha önce Angry Birds Friends oyununun telefonlara geleceğini öğrenmiştik. Bugün Rovio tarafından Android ve iOS için Angry Birds Friends oyunu kullanıcılara sunuldu. Facebook’tan oynanan Angry Birds Friends oyunu kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu.
Angry Birds Friends’te kullanıcılar yaptıkları skorlarla oyunu Facebook, iOS ve Android üzerinden oynayanlara karşı yarışıyor. Burada haftalık puan tablolarında liderliği elde etmek pek de önemli değil, ancak her türden rekabeti seven arkadaşlar için bir eğlence kaynağı olması muhtemel. Serinin mobil platformlardaki oyunları ücretli olarak satışa sunulsa da, Angry Birds Friends iOS ile Android kullanıcıları için ücretsiz yayınlandı.
Oyunu açtığınız zaman bir rehberle karşılaşacaksınız. Bu rehberde oyunun nasıl oynanacağını gösteren maddeler bulunuyor. Rehberi atlama gibi bir durum yok. Facebook hesabınız ile giriş yapabilmek için rehberde bulunan maddeleri takip etmeniz gerekiyor. Angry Birds Friends'in sadece Facebook hesabı üzerinden oynanıyor. Oyunda kızgın kuşlara domuzları alt etmesinde arkadaşlarınızda yardım ediyor. Siyah ve sarı kuşları da fırlatabiliyoruz. Fare ile sapandan yön ve hız ayarı yapıp, kuşları domuzlara doğru fırlatıyoruz. Tüm domuzları öldürdüğümüzde diğer bölüme geçmiş oluyoruz.
Angry Birds Friends ile hafta boyunca oynadığınızı oyunda elde ettiğiniz başarılı arkadaşlarınızın puanlarıyla kıyaslayabilirsiniz. Haftanın sonundaki sonuçlara göre elde edilen puanlarla altın, gümüş ya da bronz madalya sahibi olabilirsiniz. Ancak elde edilen başarıların ödülünü almak için her zaman haftanın sonunu beklemek gerekmiyor. Çünkü oyunda günlük ödüllendirmeler de yer alıyor.
Android işletim sistemi mobil cihazlar için Rovio tarafından hazırlanan bu oyunda yine kızgın kuşların ve kurnaz domuzların maceralarına dâhil oluyoruz.  Kazandığımız başarılar ve puanları arkadaşlarımıza hediye göndermek üzere harcayabiliyoruz.
Facebook’ta arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz Angry Birds Friends oyununda eğlenceli vakit geçirememek neredeyse çok zor.
Angry Birds Friends oyununun bazı özellikleri:
Yeni geliştirmeler,  arkadaşlarla yarışma ve tanışma imkânı, iyileştirilmiş ara yüz, ek süper güçler olarak göze çarpıyor.
Angry Birds Friends oyununun mobil versiyonuna ilişkin detaylar henüz kısıtlı. Ancak şirketten yapılan açıklamada hem iOS hem de Android versiyonunun Facebook ile uyumlu olacağı belirtildi. Angry Birds Friends’in mobil versiyonu tabletlerle de uyumlu. Angry Birds Friends’e Facebook’tan aşina olan oyuncular neyle karşılaşacaklarını bilseler de yeni platformların getireceği değişik yeniliklerin oyunun hayranlarını heyecanlandıracağını söyleyebiliriz. Akıllı telefonları dışında oyun oynamayanlar pek fark etmese de, Angry Birds serisinin en popüler oyunlarından birisi de serinin Facebook uyumu olan Angry Birds Friends. Rovio hali hazırda 15 milyon aktif kullanıcısı bulunan oyunu mobil ortamlara taşımaya hazırlanıyor. 15 milyon aktif kullanıcı sabırsızlıkla bu oyunu beklerken, Angry Birds Friends oyununa dair, oyun kodlarını http://www.bursagb.com/angry-birds-friends-Coins adresinden istediğiniz zaman satın alabilir, arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerinİN fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Sitemizde Satılan ürün listesi
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Angry Birds Friends hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »