Star Trek Online

+9 Puan

450 ZEN Perfect World

9.59
+23 Puan

900 ZEN Perfect World

23.99

Oyun Hakkında

Star Trek Online

 

      
            Star Trek(Uzay Yolu) medya ve edebiyat dahil, bir çok alanda Dünya'daki en büyük bilim kurgu yapımlarına ilham kaynağı olmuştur. Artık oyun dünyasında da söz sahibi olan Star Trek Online MMO türü ile oyun severlerin efsaneleri arasında. Cryptic Studios’un yüksek kalitede piyasaya sürdüğü oyun, Dünyanın birçok ülkesinde sevilerek oynanmaktadır.            Star Trek Online oyun zamanı olarak 2409 yılında geçiyor. Diğer online uzay oyunlarına göre, görsel olarak çok farklı yapıda olan oyun, oldukça ilgi çekmektedir. Kendi yarattığınız uzay gemisinde kaptan olarak, ekip arkadaşlarınız ve filonuz ile başka gezegenlere doğru yola çıkıp, onları kazanmak için savaşın. Oyuna başlamak ve karakterinizi yaratmak için bazı seçenekler bulunuyor.

Karakterlerin ana temaları Tactical, Engineering, Science olarak karşımıza çıkıyor. Her ana karakterde de bulunan kitler sayesinde, tüm özeliklere seviyeleri farklı olarak sahip olabiliyorsunuz. Artık sınıftan sonra ırk seçimi ekranına geliyoruz. Burada Vulcan, Benzite, İnsan ve benzeri toplam 10 ırk arasından birisini seçebilirsiniz. Daha sonra özellikler (Trait) seçimi yapılmalıdır. Traitlerden örnek vermek gerekirse, Astrophysicist geminizin sensörler gibi özelliklerini yükseltmektedir. Peak Health trait’i karakterin sağlık ile ilgili gelişmeleri sağlar. Ayrıca çok fazla detaylı olarak, karakterin fiziksel olarak özelliklerini ayarlayabilmektesiniz.


Star Trek Online Zen fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

            Star Trek Online, sonsuz uzayda çeşitli görevleri yerine getirerek oynanan veya gezegenlere inip, karada farklı mücadeleler ile geliştirilen bir yapıdadır. Takım olarak en fazla beş subaya sahip olabiliyorsunuz ve yapay zeka olarak oldukça başarılılar. Ekibin tüm üyelerini pasif-agresif gibi biz ne pozisyonda kalmalarını istersek, ona göre hareket ediyorlar. Star Trek Online incelemesi için, oyunu oynamak en iyi yöntemdir. Harddiskte yaklaşık 7GB yer kaplayan detaylı oyunu anlatmakla bitiremeyiz.

            Gelişmiş bir grafik ve yapay zeka ürünü oyunda, seviyelerin geçilmesi için 10 level atlanması gerekir. Her 10 levelde bir rütbe alınabilmektedir. Rütbe aldığımızda, daha fazla özellik kullanıma açılmaktadır. Ayrıca rütbelerin ilerlemesi, daha gelişmiş gemileri kullanma ve elde etme hakkını da sağlıyor.


Sitemizden Hemen Star Trek Online zen satın almak için tıklayınız..Oyunlarda alışkın olduğumuz silah ve kalkan sistemlerinden daha farklı, ekipmanlara ve lazer silahlarına sahipsiniz. Kalkanlarınızın gücünü ve yönlerini ayarlayabiliyor ve 50 level gibi uzun bir gelişim gösterebiliyorsunuz. Star Trek Online ve diğer tüm online oyunlara, kolayca ve güvenle ulaşmanın yolu BursaGB.com. Oyun dünyasındaki başarısı ve liderliği ile ülkemizin en fazla tercih edilen web sitesi haline gelen BursaGB.com, STO oynamak için en uygun seçenekleri sunmaktadır. Daha birçok oyun ve oyunlarda kullanılan değişik ekipman ve itemleri satın alabileceğiniz bir sisteme sahip. Online oyun alışveriş sitesine üye olarak, yeni gelişmeleri ve güncellemeleri kolayca takip edebilirsiniz. Sosyal medya kanalları sayesinde, ilk yenilik ve haberleri üyelerine kampanyalı şekilde sunan BursaGB.com, kredi kartı taksit ve banka havale/Eft seçenekleri ile güvenli alışverişin ülkemizdeki tek adresidir.


Sitemizde Satılan Star Trek Online ürün listesi

Star Trek Online 500 ZEN

Star Trek Online 1280 ZEN

Star Trek Online 2650 ZEN

Star Trek Online 5400 ZEN

Star Trek Online 11000 ZEN

Star Trek Online Zen Nereden satın alınır?

Star Trek Online Zen Epin Nasıl Yüklenir?


Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş/Aksiyon
KategoriMMORPG
YayımcıArc Games
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Oyun Hakkında

Star Trek Online Zen Nasıl yüklenir?

 

      


https://www.arcgames.com/tr/games/star-trek-online adresinden oyuna giriş yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “Para Yükle” butonuna tıklayın.

Açılan pencereden “BursaGB/E-pin” seçeneğini seçin ve çıkan boşluğa almış olduğunuz NeverWinter Zen kodunu girin.

“Submit” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

İşleminiz tamamlandı Torchlight II zen hesabınıza sorunsuz yüklendi Keyifli oyunlar.Star Trek Online Zen  fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Sitemizden Hemen Star Trek Online zen satın almak için tıklayınız..


Oyunlarda alışkın olduğumuz silah ve kalkan sistemlerinden daha farklı, ekipmanlara ve lazer silahlarına sahipsiniz. Kalkanlarınızın gücünü ve yönlerini ayarlayabiliyor ve 50 level gibi uzun bir gelişim gösterebiliyorsunuz. Star Trek Online ve diğer tüm online oyunlara, kolayca ve güvenle ulaşmanın yolu BursaGB.com. Oyun dünyasındaki başarısı ve liderliği ile ülkemizin en fazla tercih edilen web sitesi haline gelen BursaGB.com, STO oynamak için en uygun seçenekleri sunmaktadır. Daha birçok oyun ve oyunlarda kullanılan değişik ekipman ve itemleri satın alabileceğiniz bir sisteme sahip. Online oyun alışveriş sitesine üye olarak, yeni gelişmeleri ve güncellemeleri kolayca takip edebilirsiniz. Sosyal medya kanalları sayesinde, ilk yenilik ve haberleri üyelerine kampanyalı şekilde sunan BursaGB.com, kredi kartı taksit ve banka havale/Eft seçenekleri ile güvenli alışverişin ülkemizdeki tek adresidir.


Sitemizde Satılan Star Trek Online ürün listesi

Star Trek Online 500 ZEN

Star Trek Online 1280 ZEN

Star Trek Online 2650 ZEN

Star Trek Online 5400 ZEN

Star Trek Online 11000 ZEN

Star Trek Online Zen Nereden satın alınır?

Star Trek Online Zen Epin Nasıl Yüklenir?


Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş/Aksiyon
KategoriMMORPG
YayımcıArc Games
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Star Trek Online hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »